Офіційний веб-портал Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради

Архив категорий: Районна у місті рада

Протоколи засідань районної у місті ради

Протокол пленарного засідання районної у місті ради від 03.05.2019 Протокол пленарного засідання районної у місті ради від 18.02.2019 Протокол пленарного засідання районної у місті ради від 18.12.2018 Протокол пленарного засідання районної у місті ради від 12.10.2018 Протокол пленарного засідання районної у місті ради від 06.07.2018 Протокол пленарного засідання районної у місті ради від 22.05.2018 Протокол…
Читать далее

Результати поіменного голосування

Результати поіменного голосування чергової 21-ї сесії від 03.05.2019 Результати поіменного голосування позачергової 20-ї сесії від 18.02.2019 Результати поіменного голосування позачергової 19-ї сесії від 18.12.2018 Результати поіменного голосування позачергової 18-ї сесії від 12.10.2018 Результати поіменного голосування позачергової 17-ї сесії від 06.07.2018 Результати поіменного голосування позачергової 16-ї сесії від 22.05.2018 Результати поіменного голосування позачергової 15-ї сесії від…
Читать далее

Луговий Микола Олександрович

опубліковано 18.12.2015 Луговий Микола Олександрович, обраний від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Жуков Тарас Тарасович

опубліковано 18.12.2015 Жуков Тарас Тарасович, обраний від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Гаркава Ірина Віталіївна

опубліковано 24.05.2017 Гаркава Ірина Віталіївна, обраний від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Стороженко Ігор Віталійович

опубліковано 18.12.2018 Стороженко Ігор Віталійович,, обраний від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Заіченко Юрій Леонідович

опубліковано 18.12.2015 Заіченко Юрій Леонідович, обраний від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Чумак Олександр Вячеславович

опубліковано 24.05.2017 Чумак Олександр Вячеславович, обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Фалько Юрій Васильович

опубліковано 24.05.2017 Фалько Юрій Васильович, обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Тимрієнко Кирило Іванович

опубліковано 24.05.2017 Тимрієнко Кирило Іванович, обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Положий Едуард Вікторович

опубліковано 24.05.2017 Положий Едуард Вікторович обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Молдавець Олександр Іванович

опубліковано 24.05.2017 Молдавець Олександр Іванович, обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Матковська Діана Володимирівна

опубліковано 24.05.2017 Матковська Діана Володимирівна, обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Лещенко Тетяна Сергіївна

опубліковано 18.12.2015 Лещенко Тетяна Сергіївна, обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Костриця Дарія Юріївна

опубліковано 24.05.2017 Костриця Дарія Юріївна, обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Внуков Вячеслав Володимирович

опубліковано 24.05.2017 Внуков Вячеслав Володимирович, обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Білашенко Ольга Геннадіївна

опубліковано 24.05.2017 Білашенко Ольга Геннадіївна, обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Савченков Тарас Вікторович

опубліковано 06.05.2019 Савченков Тарас Вікторович, обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"   Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Лисяк Олександр Дмитрович

опубліковано 18.12.2015 Лисяк Олександр Дмитрович обраний від Політичної партії "Опозиційний блок"   Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Кікас Юрій Станіславович

опубліковано 18.12.2015 Кікас Юрій Станіславович, обраний від Політичної партії "Опозиційний блок"   Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее

Депутатські групи

Депутатські групи Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради Депутатська група «Громадська сила» Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради 1. Пермяков Олексій Олександрович 2. Остапенко Павло Олександрович 3. Безуглий Євген Валерійович 4. Кізільштейн Ігор Григорович 5. Готянська Антоніна Петрівна 6. Нечепуренко Микита Олександрович 7. Зінченко Олег Олексійович 8. Ганзюр Олег Анатолійович оприлюднено 25.02.2016
Читать далее

Районна у місті рада

Регламент Депутатський корпус Постійні комісії Депутатські фракції Депутатські групи Протоколи засідань районної у місті ради Результати поіменного голосування Графік прийому громадян депутатами районної у місті ради Плани роботи Амур-Ниждньодніпровської районної у місті Дніпрі ради
Читать далее

Плани роботи районної у місті ради

оновлено 18.12.2018 Інформація про місце та час проведення пленарних засідань районної у місті ради: сесія районної у місті ради скликається в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал (згідно з Регламентом Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради VII скликання). на 2019 рік на 2018 рік на 2017 рік на 2015 рік на 2014…
Читать далее

Депутатські фракції

оновлено 06.05.2019 Депутатські фракції Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради Депутатська фракція ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради 1. Білашенко Ольга Геннадіївна 2. Внуков Вячеслав Володимирович 3. Костриця Дарія Юріївна 4. Лещенко Тетяна Сергіївна 5. Матковська Діана Володимирівна 6. Молдавець Олександр Іванович 7. Положий Едуард Вікторович 8. Тимрієнко…
Читать далее

Постійні комісії

оновлено 06.05.2019 Персональний склад та голови постійних комісій Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради VII скликання 1. Комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Голова комісії: Зінченко Олег Олексійович Члени комісії: Заволока Борис Володимирович Гнибіда Антон Олександрович Безуглий Євген Валерійович Остапенко Павло Олександрович 2. Комісія з питань місцевого самоврядування, регуляторної політики, депутатської етики та…
Читать далее

Депутатський корпус

оновлено 06.05.2019 Амур-Нижньодiпровська районна у мiстi Дніпрі рада VII скликання Політична партія «Опозиційний блок» 1.   Борисенко Андрій Васильович 2.   Величко Олег Володимирович 3.   Ганноченко Олександр Анатолійович 4.   Грибачов Сергій Леонідович 5.   Діденко Роман Анатолійович 6.   Заволока Борис Володимирович 7.   Кікас Юрій Станіславович 8.   Конебас Григорій Вікторович 9.   Лисяк Олександр Дмитрович 10. Романенко Лариса Сергіївна 11.…
Читать далее

Регламент районної у місті ради

Додаток 1 до рішення районної у місті ради 28.02.2018 № 2/15-VII РЕГЛАМЕНТ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ ДНІПРІ РАДИ VII СКЛИКАННЯ Цей Регламент Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради VII скликання (далі – Регламент) має силу нормативного акта, що визначає порядок скликання і проведення сесій Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради, утворення і діяльності її органів,…
Читать далее

Сердюк Дмитро Олександрович

опубліковано 18.02.2019 Сердюк Дмитро Олександрович, обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"   Межі виборчих округів, місце та графік прийому громадян
Читать далее