Офіційний веб-портал Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради

Державний реєстр виборців

 

Шановні мешканці Амур-Нижньодніпровського району!

Запрошуємо всіх перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців через програмний ресурс "Особистий кабінет виборця", де ви зможете перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців. Для цього на сайті розпорядника потрібно зареєструватись в «Особистому кабінеті виборця» та зробити відповідний запит. Подання та обробка даних здійснюються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Через деякий час ви отримаєте відповідь на вказану вами електронну адресу.

У разі, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), в тому числі з інших питань, пов’язаних з Державним реєстром виборців, вам необхідно особисто звернутись до органу ведення Державного реєстру виборців з письмовою заявою. При собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Кожен виборець має право на тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси (ЗУ "Про вибори Президента України")

Звернення громадян, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово-окупованих територіях (Постанова ЦВК "Про деякі питання забезпечення реалізації громадянами України права на отримання інформації з Державного реєстру виборців")

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Відділ ведення Державного реєстру виборців районної у місті ради
(просп. Мануйлівський, 31, каб. 5, м. Дніпро). Графік роботи: Пн – Чт: 09.00-18.00, Пт: 09.00-16.45. Перерва 13.00-13.45, тел. (0562) 23-20-26

Комментарии закрыты.