Офіційний веб-портал Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради

Про привітання з Днем знань майбутніх першокласників з числа дітей з багатодітних сімей району

28.09.2019

Незабаром у всіх школах України пролунає перший дзвоник для тисяч першокласників, які відкриють для себе дивовижний та цікавий світ знань.

Перше вересня – завжди особливий та хвилюючий момент для кожного: як для першокласників, які вперше йдуть до школи, так і для батьків, які хвилюються не менше школярів.

Вже традиційно напередодні Дня знань на виконання рішення Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради «Про Комплексну програму розвитку молодіжної та сімейної політики в Амур-Нижньодніпровському районі на 2016-2020 роки», з метою захисту, підтримки та розвитку української сім’ї та молоді району кілька років поспіль голова районної у місті ради вітає 10-тьох майбутніх першокласників – дітей з багатодітних родин.

Цього року від імені голови районної ради майбутніх першокласників привітала керуючий справами виконкому Петренко Наталія Леонідівна та вручила дітям подарунки: набори канцтоварів, необхідних для навчання.

Наталія Леонідівна побажала батькам майбутніх першокласників терпіння та сил, а їх дітям - бути уважними, веселими, добрими та співчутливими. Сміливо долати урок за уроком, зошит за зошитом, сторінку за сторінкою. Великих досягнень, гарного настрою, веселих пригод та відмінних оцінок у щоденниках!

З днем знань!

   

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту
районної у місті ради

Комментарии закрыты.