Адміністрація Амур-Нижньодніпровського району Дніпровської міської ради


Ніколи знову!

Відзначення в Амур-Нижньодніпровському районі 75-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Україна разом з усім світом 8 та 9 травня відзначає День пам'яті та примирення і 75-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Українські ветерани зробили значний внесок у перемогу в Другій світовій війні, тож День перемоги над нацизмом викарбований в національній пам'яті не одного покоління. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю  тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя, висловлюємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.

Цього року свято зівпало з періодом карантину через пандемію коронавірусу, тому відзначення ювілейної дати відбувалось без масових церемоній покладання квітів та традиційної роботи "польової кухні".

8 травня 2020 року голова районної у місті ради привітав ветеранів війни зі святом та вручив продуктові набори.

9 травня 2020 року керівництво районної у місті ради вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, тих, хто віддав своє життя за врятування рідного краю і назавжди увійшли в безсмертя. Поклали квіти пам'яті до військового поховання у сквері  Т.Г. Шевченка по вул. Передовій.


Новини

 

Comments are closed.