Офіційний веб-портал Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради

Про районні заходи до Дня батька

14.06.2019

Про привітання батьків-вихователів, прийомних батьків, учасників АТО з нагоди святкування Дня батька

На виконання Указу Президента України від 18.05.2019року № 274/2019 «Про відзначення Дня батька», з метою підвищення престижу сім’ї, розкриття важливості впливу батька на розвиток особистості дитини було організовано кілька заходів.

Напередодні третьої неділі червня від імені голови районної у місті ради директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Александрова Н.М. привітала з Днем батька батьків-вихователів, прийомних батьків та учасників АТО.

Про нагородження переможців конкурсу малюнків «Мій тато найкращій»

На виконання Указу Президента України від 18.05.2019року № 274/2019 «Про відзначення Дня батька», з метою розкриття важливості впливу батька на розвиток особистості дитини в пришкільних таборах «Чарівний дзвіночок» КЗО ССЗШ № 142 ДМР та «Веселка» КЗО СЗШ № 8 ДМР було проведено конкурс малюнків «Мій тато найкращій». Журі з числа представників навчальних закладів та спеціалістів центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді обрали по 10 найкращих робіт в кожному таборі. 14.06.2019 року переможців було нагороджено заохочувальними призами – творчими наборами.

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
районної у місті ради

Комментарии закрыты.