Офіційний веб-портал Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради

Лівобережне управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради інформує: про звернення мешканців Амур-Нижньодніпровського району до «Приймальні громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги та компенсацій в Амур-Нижньодніпровському районі міста Дніпра» Лівобережного управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради

30.05.2019

Інформація для звернення мешканців Амур-Нижньодніпровського району до «Приймальні громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги та компенсацій в Амур-Нижньодніпровському районі міста Дніпра» Лівобережного управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради

1. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», яким запроваджується новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

З переліком закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу можливо ознайомиться на веб - сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua) у розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу» для отримання у 2019 році реабілітаційних заходів з відшкодуванням вартості за отримані послуги (каб. № 12).

2. З питань надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям визначено щомісячну матеріальну допомогу на дітей відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2019 р. № 250 «Про затвердження Порядку виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях» (каб. № 13).

3. З метою оперативного вирішення проблемних питань організації за напрямом: соціальної і професійної адаптації, психологічної реабілітації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та луганській областях відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017р. № 497 (із змінами) «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» та Постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 200 (із змінами) «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» (каб. 12).

4. Мешканцям району, які отримували житлову субсидію в опалювальний сезон 2018-2019рр. відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 1995 року № 848 (із змінами) «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива» та Постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» управлінням буде здійснений автоматичний перерахунок з 01.05.2019р. у разі відсутності заборгованості.

З новою заявою про призначення житлової субсидії повинні звернутися (каб.13):

  • орендарі житла;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;
  • домогосподарства, де є особи, в яких доходи менші мінімальної заробітної плати;
  • якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року;
  • особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства.

Звертатися за адресою: м. Дніпро, вул. Радистів 8, часи прийому: понеділок - четвер з 8-00 до 17-00, п’ятниця з 8-00 до 15-45 , перерва з 12-00 до 12-45.

Pаступник начальника управління по Амур-Нижньодніпровському району
О.М. Болдирева

Комментарии закрыты.