Адміністрація Амур-Нижньодніпровського району Дніпровської міської ради


Про привітання вихованців Комунального закладу соціального захисту центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Барвінок» Дніпровської міської ради з Днем захисту дітей

З метою забезпечення підтримкою дітей пільгових категорій району, організації результативної роботи щодо запобігання соціальному сирітству, на виконання рішення Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради від 23.12.2015 року № 12/2-VII «Про Програму соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського  піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, у Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська на 2016-2020 роки» щорічно в День захисту дітей голова районної у місті ради Олексій Олександрович Пермяков вітає вихованців спеціалізованих навчальних закладів району.

01.06.2020 року керуючий справами виконкому районної у місті ради Наталія Леонідівна Петренко та начальник управління-служби у справах дітей районної у місті ради Людмила Олександрівна Темченко привітали та вручили вихованцям Комунального закладу соціального захисту центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Барвінок» Дніпровської міської ради, який розташований за адресою: вул. Янтарна, буд. 45, м. Дніпро, подарункові набори.

Наталія Леонідівна побажала дітям радості, щастя та здійснення найзаповітніших мрій.

 

Управління-служби у справах дітей
районної у місті ради


Новини

 

Comments are closed.