Офіційний веб-портал Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради

Про участь багатодітної родини в святкових обласних заходах з нагоди Міжнародного дня сім’ї, Дня матері та Всесвітнього дня вишиванки

27.05.2019

25 травня 2019 року у Дніпровському парку ім. Л. Глоби та приміщенні Будинку профспілок пройшли святкові обласні заходи з нагоди Міжнародного дня сім’ї, Дня матері та Всесвітнього дня вишиванки, в яких взяли участь багатодітні родини м. Дніпра та Дніпропетровської області.

Амур-Нижньодніпровський район представляла дружна багатодітна сім’я Кириченко, в якій батьки Кириченко Олена Геннадіївна та Кириченко Валерій Олександрович виховують дев’ятьох дітей: Даниїла, Вероніку, Віолету, Дар’ю, Іллю, Аліну, Уляну, Валерію та Мілану.

Мамі дітей Кириченко Олені Геннадіївні Указом Президента України від
07 грудня 2018 року № 416/2018 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку було присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Під час святкових заходів батьки та діти слухали музичні твори у виконанні військового оркестру, оглянули виставку дитячих робіт у вищезазначених номінаціях та подивились концерт за участю дитячих колективів. Восьмеро дітей (крім найменшої трирічної Мілани) напередодні свята взяли участь у наступних конкурсах: «Сімейні традиції» (малюнок); «Краща саморобка для мами», «Лист до матусі», за що були нагороджені призами.

Щиро вітаємо сім’ю Кириченко!

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту
районної у місті ради

Комментарии закрыты.