Адміністрація Амур-Нижньодніпровського району Дніпровської міської ради


Про заходи до 77-ї річниці визволення Амур-Нижньодніпровського району від фашистських загарбників

27 вересня 1943 року частини 20-ї гвардійської, 6-ї, 152-ї, 195-ї стрілецьких дивізій звільнили Амур-Нижньодніпровський район і ближні до нього населені пункти від фашистських загарбників.

В Амур-Нижньодніпровському районі, традиційно, керівництво району та ветерани війни, в день 77-ї річниці визволення Амур-Нижньодніпровського району поклали квіти пам’яті у сквері Т.Г. Шевченка, де перепоховано загиблих воїнів-захисників і солдат-визволителів Дніпропетровська, які, саме у вересні 1943 року звільняли від нацистських загарбників наше Лівобережжя.

«Через десятиріччя учасники легендарних подій згадують кровопролитні битви зі сльозами на очах. Це день нашої спільної пам’яті, це день великого подвигу нашого народу. З глибокою шаною і скорботою ми вклоняємо голови перед загиблими у цій кровопролитній війні. Наш обов'язок, майбутніх поколінь – зберегти пам'ять про велику трагедію і великий подвиг нашого народу. Низький уклін і нескінченна вдячність Вам, шановні ветерани!», - сказав голова Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради Олексій Пермяков, побажав ветеранам здоров’я, благополуччя, оптимізму, бадьорості духу та активного довголіття!


Новини

Comments are closed.