Офіційний веб-портал Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради

Постійні комісії

оновлено 06.05.2019

Персональний склад та голови постійних комісій
Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради
VII скликання

1. Комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

Голова комісії: Зінченко Олег Олексійович

Члени комісії:

Заволока Борис Володимирович
Гнибіда Антон Олександрович
Безуглий Євген Валерійович
Остапенко Павло Олександрович

2. Комісія з питань місцевого самоврядування, регуляторної політики, депутатської етики та депутатської діяльності

Голова комісії: Соболевський Сергій Сергійович

Члени комісії:

Савченков Тарас Вікторович
Костриця Дарія Юріївна
Положий Едуард Вікторович
Матковська Діана Володимирівна
Лещенко Тетяна Сергіївна
Стороженко Ігор Віталійович

3. Комісія з питань оборонної роботи, законності, правопорядку, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян

Голова комісії: Борисенко Андрій Васильович

Члени комісії:

Луговий Микола Олександрович
Конебас Григорій Вікторович
Чумак Олександр Вячеславович
Жуков Тарас Тарасович
Гаркава Ірина Віталіївна

4. Комісія з питань розвитку підприємств, платних послуг, побутового обслуговування, захисту прав споживачів, промисловості, транспорту та зв’язку

Голова комісії: Нечепуренко Микита Олександрович

Члени комісії:

Кікас Юрій Станіславович
Сидоренко Олексій Ігоревич
Грибачов Сергій Леонідович
Заіченко Юрій Леонідович
Фалько Юрій Васильович

5. Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища та енергозбереження

Голова комісії: Діденко Роман Анатолійович

Члени комісії:

Лисяк Олександр Дмитрович
Ганзюр Олег Анатолійович
Скосарева Ганна Віталіївна
Білашенко Ольга Геннадіївна
Величко Олег Володимирович

6. Комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства

Голова комісії: Романенко Лариса Сергіївна

Члени комісії:

Попадіна Наталя Володимирівна
Кізільштейн Ігор Григорович
Молдавець Олександр Іванович
Внуков Вячеслав Володимирович

7. Комісія з питань освіти, у справах сім’ї, молоді, культури та спорту

Голова комісії: Готянська Антоніна Петрівна

Члени комісії:

Сердюк Дмитро Олександрович
Соколянський Ігор Анатолійович
Ганноченко Олександр Анатолійович
Тимрієнко Кирило Іванович

оприлюднено 23.12.2015

Комментарии закрыты.